الکتروموتور

الکتروموتور چیست

سپهرموتورز به عنوان واردکننده اصلی الکتروموتور نو و دسته دوم در انواع تک فاز و سه فاز با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در خدمت شما دوستان است. برای آشنایی بیشتر با انواع، اجزا و سایر ویژگی های الکتروموتور با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 فروش الکتروموتور

فروش الکتروموتور

فروش الکتروموتور در فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر با قیمت مناسب و گارانتی صورت می گیرد. مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به این مراکز، با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

قیمت الکتروموتور صنعتی

قیمت الکتروموتور صنعتی

قیمت الکتروموتور صنعتی تاثیر زیادی در انتخاب و خرید آن دارد. در حال حاضر انواع مختلفی از الکتروموتور صنعتی در بازار به فروش می رسند که از نظر قیمت با هم تفاوت دارند. اما دلیل این تفاوت قیمت چیست؟

الکتروموتور گیربکس دار

الکتروموتور گیربکس دار

الکتروموتور گیربکس دار که با نام گیربکس صنعتی هم شناخته می شود، تلفیقی از یک الکتروموتور و گیربکس می باشد. این دستگاه در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و وظیفه ی انتقال قدرت و تبدیل سرعت به گشتاور را بر عهده دارد.

الکتروموتور صنعتی

الکتروموتور صنعتی

الکتروموتور صنعتی یک نوع موتور الکتریکی است که در مدل های تک فاز و سه فاز تولید می شود. ویژگی های خاص این موتور الکتریکی باعث شده است تا در صنایع مختلف مورد استفاده قرار بگیرد.

درباره ما

مجموعه بازرگانی سپهر موتور از سال ۱۳۸۱ با کادری مجرب و با هدف تامین کالاهای صنعتی و ارتقا کیفی خدمات فنی بنا نهاده شده است و امروزه بعنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان و تامین کننده های کالاهای صنعتی در کشور به شمار میرود.

تماس با ما

شعبه  یک : 02133908076
همراه : 09124306830
شعبه ۱: خیابان سعدی جنوبی
شعبه ۲: بهارستان

آخرین مقالات