الکتروموتور بکومکس

الکتروموتور بکومکس

به طور کلی الکتروموتور یا موتور الکتریکی شامل انواع الکتروموتور معمولی و یا الکتروموتور ضد انفجار و الکتروموتور کولری است. از نظر برق مصرفی الکتروموتور ها شامل دو نوع تک فاز و سه فاز هستند. در این مقاله شما را با الکتروموتور بکومکس و ویژگی هایی که دارد بیشتر آشنا می کنیم.

گیربکس حلزونی

گیربکس حلزونی

یکی از ابزارآلاتی که کاربرد گسترده ای در صنعت دارد گیربکس است. از انواع گیربکس های پرمصرف در صنایع مختلف، گیربکس حلزونی می‌باشد که انواع مختلفی دارد و از جنس های فولاد، برنز و... ساخته شده‌ است.

گیربکس صنعتی چیست ؟

گیربکس صنعتی در حقیقت وسیله ای است که از آن برای انتقال قدرت به کار برده می شود . در گیربکس های صنعتی سرعت ها و گشتاور به یکدیگر تبدیل می شوند .

موتور برق چیست ؟

موتور برق یک ماشین الکتریکی می باشد که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید . این وسیله توسط یک ژنراتور الکتریکی انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند . موتورها و ژنراتور ها در بسیاری از موارد ،ویژگی های مشترکی را دارا هستند .
بیشتر موتور برق ها به وسیله ی تعامل میان میدان مغناطیسی ، میدان الکتریکی ، و جریان های پیچشی برای تولید نیرو عمل می کند .

الکتروموتور چیست ؟

الکتروموتور دستگاهی است که انرژی الکتریکی را به انرژی مکانیکی تبدیل می نماید . این عمل به معنای تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی به وسیله ی یک ژنراتور الکتریکی صورت می پذیرد .

درباره ما

مجموعه بازرگانی سپهر موتور از سال ۱۳۸۱ با کادری مجرب و با هدف تامین کالاهای صنعتی و ارتقا کیفی خدمات فنی بنا نهاده شده است و امروزه بعنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان و تامین کننده های کالاهای صنعتی در کشور به شمار میرود.

تماس با ما

شعبه  یک : 02133908076
همراه : 09124306830
شعبه ۱: خیابان سعدی جنوبی
شعبه ۲: بهارستان

آخرین مقالات