درباره سپهر موتورز

درباره سپهر موتورزمجموعه بازرگانی سپهر موتورز، تامین کننده کالا های صنعتی.

درباره سپهر موتورز

مجموعه بازرگانی سپهر موتورز از سال ۱۳۸۱ با کادری مجرب و با هدف تامین کالاهای صنعتی و ارتقا کیفی خدمات فنی بنا نهاده شده است و امروزه بعنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان و تامین کننده های کالاهای صنعتی در کشور به شمار میرود.
 
ارائه مشاوره فنی در انتخاب بهترین محصول و ارزیابی نیاز مشتریان تامین و واردات تجهیزات از برندهای معتبر داخلی و خارجی ، خدمات پس از فروش مسئولانه و پیگیرانه و تامین قطعات یدکی بخشی از خدمات این مجموعه است .
از مزایای بزرگ بازرگانی سپهر موتورز به کارگیری تجربه افراد خبره در زمینه صنعت و پاسخگویی به سوالات متداول مشتریان است .
هدف مجموعه بازرگانی سپهر موتورز بهبود روز افزون کیفیت و قیمت مناسب و ارائه خدمات و تامین قطعات جهت افزایش رضایت مندی مشتریان است .
فروشگاه بازرگانی سپهر موتورز با تکیه بر دانش مهندسی و استفاده از مهندسین متخصص به منظور مشاوره فنی در امر تامین تجهیزات صنعتی و کشاورزی و راه سازی بنا نهاده شده است و با توجه به نیاز صنایع در تامین بهترین تجهیزات و واردات معتبرترین برندهای بین المللی یاری گر صنعتگران در حوزه های مختلف مثل صنایع راه سازی، معادن، سازندگان دستگاه های سنگ شکن، نفت و گاز و پتروشیمی، سیمان، فولاد، خودرو سازی، کشاورزی، غذایی و دارویی و … است.
ما در سپهر موتورز تلاش میکنیم با افزایش دانش پرسنل و ارائه مشاوره علمی و مهندسی، پیش از خرید و همچنین خدمات و مشاوره های پس از آن ، رضایت و آسایش خاطر تولیدکنندگان و صنعتگران را از بابت تامین تجهیزات مورد نیاز فراهم آوریم.
انواع گیربکس صنعتی، الکتروموتور تک فاز و سه فاز در توان های مختلف، پمپ های خانگی و صنعتی و کشاورزی، موتور ویبره، موتور برق و ژنراتور و اینورتر از جمله تجهیزاتی هستند که کارشناسان سپهر موتور با همراه کردن دانش مهندسی و شناخت از بازار در تامین و تجهیز آنها مشاور و راهنمای صنایع هستند.

با ما تماس بگیرید

در صورتی که سوالی دارید و یا می‌خواهید از قیمت محصولات مطلع شوید، با ما تماس بگیرید.