الکتروموتور ایده آل

الکتروموتور ایده آل چینی به صورت تک فاز و سه فاز می باشد که جزو الکتروموتورهای القایی محسوب می شود. با توجه به اینکه قادر است تا توان بالایی را تولید کند، در صنایع مختلف کاربرد دارد. بیشتر الکتروموتورهای ایده آل سه فاز از نوع قفسه سنجابی هستند.

شرکت ژیجیانگ ایده آل چین، انواع مختلفی از الکتروموتورهای سری Y2، Y، هواکش ایرودینامیک، موتور سرعتی قابل تنظیم، مبدل فرکانس، تیپ SF ، دستگاه تهویه سانتریفیوژ چند پره ای و ... را تولید می کند.

از ویژگی های بارز این شرکت می توان به تیم فنی قوی، مدریت مدرن و تکنولوژی پیشرفته اشاره کرد. امروزه به عنوان واحد نمونه تولید از وزارت کشاورزی شناخته می شود. این شرکت موفق به دریافت گواهینامه های ISO9001:2000 و تاییدیه کیفیتی داخلی CCC و CQC شده است.

کارخانه تولید کننده الکتروموتور ایده آل در شهر ژیجیانگ چین واقع است و محصولات مختلف این کارخانه از طریق شرکت های مختلف بازرگانی وارد ایران می شود. دلایل مختلفی مانند مدیریت قوی، تجهیزات پیشرفته، محصولات مطمئن، عمر طولانی و ... باعث شده تا شرکت های بازرگانی ایرانی محصولات این کارخانه را وارد ایران نمایند.

Image
Image
ویژگی های الکتروموتور ایده آل
توان الکتروموتورهای ایده آل سه فاز Y2 از 0.18- 200 کیلو وات متغیر می باشد. این الکتروموتورها با تعداد دور 600,1000,1500,3000 در بازار عرضه می شوند.
Image
قیمت الکتروموتور ایده آل
عوامل مختلفی بر قیمت الکتروموتور ایده آل تاثیرگذار هستند. از آن جمله می توان به نوسانات قیمت ارز، برند یا شرکت تولید کننده، هزینه نیروی انسانی، سیم پیچ، خطوط تولید، پوسته و فریم و ... اشاره کرد.
Image
کاربرد الکتروموتور ایده آل
از الکتروموتور ایده آل در صنایع مختلفی مانند داروسازی، نفت، گاز وپتروشیمی، غذا، خودروسازی، کشاورزی و ... استفاده می شود.

محصولات کارخانه ایده آل

کارخانه ایده آل چین محصولات مختلفی را تولید و به بازار عرضه می کند. در ادامه به تعدادی از محصولات این کارخانه اشاره می کنیم.

موتور الکترومغناطیسی سری های YEJ

دستگاه تهویه تیپ CF~11

موتور سه فاز سری AEEF

الکتروموتورهای سه فاز سری Y

الکتروموتورهای سه فاز سری Y2

الکتروموتورهای سه فاز سری YS

موتور القاء توان کسری سری های YC

موتور القاء خازن دو ظرفیتی تک فاز سری های YL

موتور القاء ظرفیت خازنی تک فاز سری JY

پنکه های تهویه جریان محوری SF

پنکه سانترفیوژ تیپ B4-72

موتور القاء با تنظیم سرعت الکترومغناطیسی سری های YCT

مشخصات الکتروموتور ایده آل

این الکتروموتور دارای توان 0.75-160 کیلو وات  و تعداد دور موتور در آن 1000، 1400 و 3000 دور در واحد زمان می باشد. منبع انرژی موتورهای الکتریکی در آن به صورت تک فاز یا سه فاز بوده و جنس پوسته آن چدن است.
نوع اتصال درالکتروموتور ایده آل، پایه دار یا فلنج دارمی باشد. قدرت این الکتروموتورها با تعداد سیم پیچی آنها رابطه مستقیمی دارد.

نکات مهم در زمان خرید الکتروموتور ایده آل

در زمان خرید این نوع الکتروموتور به جنس بدنه، شفت (معمولا استیل است)، جنس سیم پیچ (معمولا از مس می باشد.)، نوع پروانه، سیستم خنک کاری، توان خروجی (بر حسب کیلو وات یا اسب بخار)، ولتاژ(برحسب ولت)، فرکانس (برحسب هرتز)، خازن (بر حسب میکروفاراد)، جریان (برحسب آمپر)، دور موتور(دور در دقیقه)، درجه عایق و درجه حفاظت آن توجه نمایید.
برای اطلاعات بیشتر مقاله " الکتروموتور چینی " را مطالعه نمایید.